Тирезе-Црна Роза-ЦД

Тирезе-Црна Роза-ЦД

Това е достапна
DEN 576.00
Количината на стоката:

2015 ослободување Од Тајрис Гибсон човекот на сите медиуми со многу актерски свирки под појасот, Тајрис прави прекрасно враќање на музиката по три долги години. Вклучува гостувања Од Снуп Дог, Блек Тај, Кризет Мишел и Ракија. Црната Роза е продолжение на неговата успешна Отворена Покана За објавување Во 2011 година, во која беше прикажан хит синглот апостајапос, кој остана сингл број 1 11 последователни недели на ТАБЕЛАТА БИЛБОРДИ УАК. Отворената Покана му донесе На Тајрис Награда За Воз На Душата За Најдобра Песна На Рампб, Престој И Номинација За Греми за 2012 Година за Најдобар Албум На Рампб. Тирезе - Црна Роза-Цд Отворената Покана му донесе На Тајрис Награда За Воз На Душата За Најдобра Песна На Рампб, Престој и Номинација За Греми за 2012 Година за Најдобар Албум На Рампб. Р&Б / Душа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата