Хлома Автомобил Депилација Сунѓер Рачка Стап Тип Убавина Снабдување Висока Ефикасност Отстранување Дамки Мини Возило Полирање Автомобил Детали Висока Густина Ав

Хлома Автомобил Депилација Сунѓер Рачка Стап Тип Убавина Снабдување Висока Ефикасност Отстранување Дамки Мини Возило Полирање

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Опис : Одликувајќи се со ergономска рачка, овој сунѓер за чистење може да ви овозможи удобно држење за подобро чистење.Сунѓерот за чистење, кој има висока густина, може да ви овозможи полирање, восок и чистење возила со висока efficiency.It изработен е од висококвалитетен абс пластика и сунѓер материјал.Должината на сунѓерот е 9 см, ширината е 9 см, а висината е 2 см. Должината на сунѓерот и рачката е 9 см, ширината е 9 см, а висината е 5 см.Одлична алатка за чистење за сите возила.Име на ставка : Сунѓер Материјал : Абс Пластика, Сунѓер Карактеристики : Снабдување Со Убавина, Детали За Автомобил, Преносни Детали За Големина : сунѓер : 9см х 9см х 2,5 см/3,54 "х 3,54" х 0,98 " (Прибл.)Сунѓер И Рачка : 9см х 9см х 5см/3.54 "х 3.54" х 1.97 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : Стил А : 1 х сунѓер Или Стил Б : 1 х Сунѓер1 х Рачка Со Handономска рачка, овој сунѓер за чистење може да ви овозможи удобно држење за подобро чистење. Сунѓерот за чистење, кој има висока густина, може да ви овозможи полирање, восок и чистење на возилата со висока ефикасност. Изработен е од висококвалитетен абс пластичен и сунѓер материјал. Должината на сунѓерот е 9 см, ширината е 9 см, а висината е 2 см. Должината на сунѓерот и рачката е 9 см, ширината е 9 см, а висината е 5 см. Одлична алатка за чистење за сите возила.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата