Ballsfhk Женски Џемпер Модна Крпеница Ревер Со Пруги Широк Плус Големина Џемпер Со Долги ракави

Ballsfhk Женски Џемпер Модна Крпеница Ревер Со Пруги Широк Плус Големина Џемпер Со Долги ракави

Това е достапна
DEN 398.08
Количината на стоката:

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 120см/47.24" Ракав : 47см/18.50" Должина : 54см/21.26"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 124см/48.82" Ракав : 48см/18.90" Должина : 55.5 см/21.85"Големина : Л САД : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 128см/50.39" ракав : 49см/19.29" должина : 57см/22.44"големина : xl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 134см/52.76" ракав : 50см/19.69" должина : 58.5 см/23.03"сезона : пролет,Aut И ЗИМА5. Совршен за улица, секојдневен, забавен, сигурен сум дека ќе ви се допадне должината на ракавот : Долга Дебелина На Ракавот : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење Линија : Женски карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.Што добивате : 1пц Женски џемпер2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечнифит : одговара на големината Тип на шема : Печате3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта и јакни во есенските и зимските сезони, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.Стил : Секојдневен, Мода4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Можеш но, вкупното здолниште Гу може да се носи и како врв за да се додаде уникатно .Прилика : дневен / уличен Материјал : Полиестер, Спандекс 100% Плетење. Увезени. Удобно, течно вклопување. Овој симпатичен џемпер е совршен За Улица, Шопинг, Канцеларија,Одмор, Училиште, Дом,Секојдневно Носење, Ноќен Клуб, Одличен За Fall и Зима и кога одите на одмор. Овој симпатичен плетен џемпер е разноврсно парче што одговара со слаби Фармерки, Чизми. Удобно е да ја облечете и соблечете,време е да ја ажурирате гардеробата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата