Кристијан Диор Диор Зависник Усна Тетоважа-Природна Розова За Жени, 0. оз

Кристијан Диор Диор Зависник Усна Тетоважа-Природна Розова За Жени, 0. оз

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Тетоважа со Усни диор, првата нијанса за усни со долго носење Од Диор која обезбедува 12-часовно носење. Со удобна формула и бестежинска завршница без пренос, бојата се спојува со усните како тетоважа само неколку секунди по нанесувањето. Кристијан Диор Диор Зависник Усна Тетоважа - 881 Природна Розова За Жени, 0,2 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата