Ајомет Денот На Свети Патрик Женски Блузи И Блузи Облечени Женски Маици Со В Врат Валани Кратки Ракави Сплит Летни Врвови Облечени Секојдневни, Црни Л

Ајомет Денот На Свети Патрик Женски Блузи И Блузи Облечени Женски Маици Со В Врат Валани Кратки Ракави Сплит Летни Врвови Облечени

Това е достапна
DEN 231.84
Количината на стоката:

Среќна Трева Патен За Жени Мода Обични Маици Со Кратки Ракави Блузи Екстра Големи Женисреќна Трева Патен За Жени Мода Обични Врвови За Маици Со Кратки Ракави. Материјал : Полиестер,Спандекс, памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 180гр. големина На Пакетот : 28х24х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Женска Детелина Маица За Денот На Свети Патрик Благословени И Среќни Графички Маици, Добијте Среќна Кошула, Симпатична Ирска Графичка Маичка За Денот на Свети Патрик. Материјал : 70% Полиестер и 30% Памук, Висококвалитетна Ткаенина за Маици. Лесен Со Одлично Истегнување. Супер Мек, Удобен, Дише За Носење. Совршен Подарок : Оваа Смешна Маичка Со Печатени Листови Од Срце Го Прави Совршениот Подарок Женска Кошула За Секого За Денот На Свети Патрик! Земете Ја Оваа Женска Маица За Денот На Свети Патрик Како Изненадена Идеја За Подарок За Вашата Како една. Повод : Совршен За Денот На Свети Педи, Погоден И За Секојдневно Носење, Секојдневна Облека, во центарот на градот, Одмор, Забава, Вечера. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата