Бриџстоун Потенца РЕ970АС Пол Позиција 255 35р W Гума

Бриџстоун Потенца РЕ970АС Пол Позиција 255 35р W Гума

Това е достапна
DEN 1509.12
Количината на стоката:

Потенца РЕ970КАКО Пол Позиција гумите од Бриџстоун се опрема со ултра високи перформанси која нуди исклучително ракување, подобрено сопирање и влечење, како и сите сезонски можности. Со насочен дизајн на шарите што ја подобрува влечната сила на повеќето површини и моделите на жлебови за евакуација на вода, Гумите Потенца постигнуваат голема влечна сила дури и при влажно или ледено време. Бриџстоун Потенца РЕ970АС Пол Позиција 255/35Р18.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата