Паметни и Секси Женски Чипка Трим Дрски Гаќи, 2-пакет, Стил-СА1377

Паметни и Секси Женски Чипка Трим Дрски Гаќи, 2-пакет, Стил-СА1377

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Лесна удобност што ќе ја сакате. Паметните И Секси Дрски Гаќички од Тантела Се дизајнирани со мазна, растеглива ткаенина која се движи со вас во текот на денот. Стилот на среден пораст и дрскиот грб нудат средна покриеност за овие женски гаќички. Скалопиран, облогата од тантела ги следи линијата на половината и отворите на нозете за софистициран допир на овие дрски гаќички. Спарете Се Со Паметни И Секси градници за да создадете соодветен градник и гаќи. 2 Пакетот вклучува два пара дрски гаќи со облога од тантела. Мазната, растеглива ткаенина е совршена за специјални прилики и секојдневно носење. Стилот на среден пораст и дрската задна покриеност нудат средна покриеност за овие женски гаќички. Искривена, еластична тантела ја следи линијата на половината и отворите на нозете за софистициран допир. Микро стиловите се непроѕирни, а мрежестите гаќички се целосно проегирни. Гаќичките имаат шипка обложена со памук за удобност. Достапни се проширени големини, вклучувајќи танга со плус големина до 5 XL. Ова се најдобрите гаќички за носење Со Паметните И Секси градници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата