Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Цитрин И Diam Дијамантски Прстен

Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Цитрин И Diam Дијамантски Прстен

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Изненадете ја со овој прекрасен срцев прстен кој е совршен за изразување на вашите чувства. Направен од 14 каратно бело злато, овој прстен е украсен со дијамантски акцент во форма на срце 0,24 cttw жолт цитрин и i1 јасност дијамантски акцент за атрактивен изглед. Овој симпатичен прстен е достапен во големина на прст 6.Метална Тежина : 1,74 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Цитринпородилен Камен Месец : Ноемвриколор : Жолтакат : Фацетиранформа : Срцева Големина : 4ммвежина : 0,24 cttwquanty : 1jewerthsone поставување : Prongdiamond Детали : јасност : I1color : G-Ibirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Roundsize : 1.4 mmweight : 0.012 cttwquanty : 1jewerthsone Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата