Сафавиех Фау Лукс Тули Шарени Крзно Фрли

Сафавиех Фау Лукс Тули Шарени Крзно Фрли

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција Перници од вештачко Крзно Додадете луксузен акцент на декор во дневната соба или спалната соба со кадифен изглед и чувство на фрлање Тули од Вештачки Лукс. Пријателски за животните, дизајн на вештачко крзно обоен во топли нијанси на кафеава боја со треперливи нагласувања за гламурозен допир на софи и столчиња со акцент или удобно гушкање речиси насекаде. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Не е потребно собрание . Додатоци во животниот стил(и) сликата не е вклучена. Големина : 50 во. Х 60 во. Сува Чиста. 100% Акрилик. Заден Капак : Поли-Велур.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата