Нил Женски Основни 30+ Долги Ракави Сонце Кошула

Нил Женски Основни 30+ Долги Ракави Сонце Кошула

Това е достапна
DEN 559.84
Количината на стоката:

Опција за максимална вредност за влез НА НИВО НА ув заштита. Кратки Или Долги Ракави Основи У. П. Ф. 30+ Кошули за Сонце се дизајнирани Да ве држат покриени на сонце и да сурфаат и изградени да траат во хлорирани базени. 30+ U. P. F. Максимална Заштита. Стратешки Беспрекорни Лопатки Зони. 2-насочно истегнување. Заштита Од Осип. Отпорен на хлор. Тенок Фит. Го Намалува Заморот Од Изложување На Сонце. Полиестер. Оверлок Зашиени : Супер-Силен Спој.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата