Прва Класа Рокстеди - Прва Класа Рокстеди-Винил

Прва Класа Рокстеди - Прва Класа Рокстеди-Винил

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Двојно винил лп притискање. Прославувајќи ја 50-годишнината од создавањето На Рокстеди, 17 Северна Парада претставува Прва Класа Рокстеди. Цреша подигање на 24-песна колекција на клучни селекции. Колекцијата доловува рана работа од некои од жанровите што ги дефинираат уметниците, вклучувајќи ги Ли цитат; Гребење; Пери, Техниките, Дезмонд Декер, Џони Неш и многу други. Прва Класа Рокстеди (Винил).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата