Бриџстоун Дуелер Х Л Аленца 285 45Р 110Х А С Цела Сезона Гума Одговара: 2017-Шевролет Силверадо Висока Земја, 2015-Шевролет Силверадо ЛТЗ

Бриџстоун Дуелер Х Л Аленца 285 45Р 110Х А С Цела Сезона Гума Одговара: 2017-Шевролет Силверадо Висока Земја, 2015-Шевролет

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Бриџстоун Дуелер Х/Л Алензафеатури И Придобивки Од целото време тракцијаиздржливост со голема брзина подолготрајно намалување на бучавата од патиштата преглед Бриџстоун Дуелер Х / Л Аленца е гума за турнеи во текот на целата сезона произведена за Теренци и патнички возила. Овој модел има големини со високи перформанси (повеќе..) Големина : 285/45Р22. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2016-18 Гмц Сиера 1500 Денали 2019 Шевролет Силверадо 1500 ЛД СТ 2013-16 Шевролет Тахо ЛТЗ 2007 Кадилак Ескалада База 2017-20 Шевролет Тахо ЛТ 2017-20 Шевролет Приградски ЛТ 2015-16 Шевролет приградски лтз 2015-20 Гмц Јукон Денали 2008 Кадилак Ескалада Платина 2015-20 ГМЦ Јукон Хл Денали 2007 Кадилак Ескалад Есв База 2007 Гмц Јукон Сле 2011-13 Гмц јукон денали Хибрид 2013 Шевролет Лавина Црн Дијамант Лтз 2008-10 Кадилак Ескалада Есв Платина 2012-13 Гмц Јукон Хл 1500 денали 2014-16 Кадилак Ескалада Луксузни 2007-10 Кадилак Ескалада Екст База 2017-20 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА ПРЕМИУМ луксузни 2011-16 кадилак ескалада есв луксузни 2010 Гмц јукон денали 2019 Гмц Сиера 1500 Ограничен Сле 2009 кадилак ескалада хибрид И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО вашето возило Во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата