Овошје На Разбој ЖЕНСКА ХД Маица Л3930Р

Овошје На Разбој ЖЕНСКА ХД Маица Л3930Р

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

5.0 мл., претходно намалена 100% памучна атлетска хедер е 90/10 памук/полиестерретро хедер боите се 50/50 памук/полиестеркласичен дамски стил со женско деколте, ракави и ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатење1х1 ребро јака со двојна игла зашиени ракави, долниот раб и предниот врат-до-рамо лепење етикета плод на разбој Женски Hd маица l3930r (2 пакет).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата