Женска Нано-Т-Маица За Вратот На Ханес

Женска Нано-Т-Маица За Вратот На Ханес

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Женската Маичка Со Кратки Ракави Против Вратот на Ханес нуди удобна главна гардероба која е дизајнирана да му ласка на секој тип на тело. Направен е со лесна, мека памучна мешавина која покажува живописна боја и може да се спои со речиси секое дно. Оваа лесна маица со в-врат е претходно избришана, така што нејзиното вклопување ќе остане верно на обликот. Има контурна силуета која обезбедува идеално, женско вклопување и има издолжена линија на полите што паѓа под линијата на половината за ефект на слабеење. Оваа женска маица со кратки ракави има ракав со двојна игла и долниот раб за да обезбеди долготрајно издржливо перење после миење. Се одликува со растеглива удобност која работи добро за лежење, работа или вежбање. Женската Маичка Со Кратки Ракави Против Вратот на Ханес наскоро ќе биде од суштинско значење за секојдневно носење. Женска Лесна Маица Со Краток Ракав V-врат : Толку лесна и мека, ќе се заљубите во Овој V-врат во нано-секунда. Ултра лесен 100% памучен дрес со прстен се чувствува фантастично покрај вашата кожа и убаво завеси (Лесен Челик е памук/полиестер). Елегантно, контурно вклопување со странични шевови што ја ласкаат вашата силуета. Предизборен за одлично вклопување измијте после миење. Двојна игла зашиени ракави и долни рабови за подолг живот. Контурно и странично споено за женско вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата