Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Худ Пакет

Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Худ Пакет

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; шиење со двојна игла низ целата површина; двокреветна хауба; џеб за торбичка; соодветен кабел за влечење; 1х1 ребрести манжетни и појас со спандекс; Безбедносниот Портокал е во согласност СО Анси-ИСЕА 107 Високи Стандарди За Видливост; Гилдан Менс 7,75 мл. Тешка Мешавина? 50/50 Хауба 3 Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата