Бобс Црвена Мелница Бело Семе Од Сусам, Оз

Бобс Црвена Мелница Бело Семе Од Сусам, Оз

Това е достапна
DEN 407.84
Количината на стоката:

Белиот Сусам се користи исто како и нашиот кафеав сусам. Надворешната обвивка е отстранета за да им даде униформен, кремаст изглед. Тие изгледаат малку"пооблечени" од кафеавите. Рецепт на пакување за правење сопствен тахини за употреба во хумус. Бобс Црвена Мелница Бело Семе Од Сусам, 16 Мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата