Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Дуксер, Големини С-5ХЛ

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Дуксер, Големини С-5ХЛ

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Изработен во меко и издржливо руно, Овој Дуксер Екосмарт Од Ханес е дизајниран со дупки за вратот и рацете со двојна игла, така што останува силен кога работите или играте напорно. Удобно и лесно, без напор се слоеви преку вашите омилени Маици, поло, па дури и кошули со копчиња. Совршен за опуштање дома, работа надвор или дружење со пријателите. Материјал : 50% Памук/50% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : Пуловер. Ракави : Долги ракави со ребрести манжетни. Џебови : Никој. Карактеристики : врат и дупки за раце со двојна игла за издржливост; ребрести полите. Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Дуксер од Ханес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата