Тенкови за Девојки И Боксерски Шорцеви

Тенкови за Девојки И Боксерски Шорцеви

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Кошули И Боксери без Ракави направени од 100% плетена ткаенина од памучно ребро. Овие резервоари не само што се неопходни за секоја нова мајка да има наоколу, туку одат и со се! Удобни и пријатни, овие сигурни резервоари ќе бидат спасувачи на животот доаѓаат пролетните и летните месеци. Може да се носи самостојно или под облека за слоевитост.5 По Пакување • 100% Плетен Материјал Од Памучно Ребро За Удобност И Дишење• останува мек после миење• Машинско Перење / Сушење На Паѓање• Достапни Големини : NB, S, M, LBaby Боксерска Долна Облека (Пакување од 2) Тенкови За Девојки И Боксерски Шорцеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата