Наоми И Никол Неверојатна Удобност Хај-Половината Краток

Наоми И Никол Неверојатна Удобност Хај-Половината Краток

Това е достапна
DEN 215.84
Количината на стоката:

Оваа еднослојна, лесна облека е изработена од тактел ткаенина со висок модул дизајнирана да обезбеди непречен изглед за целодневно носење. Подобро е од гаќи за секојдневно носење. Изберете ја оваа облека за израмнување на стомакот и измазнување на средината и колковите. Удобна Цврста Контрола. Прекрасен edge® еластичен силиконски држач на внатрешните отвори на задните нозе спречува возење и виткање. Останува во место без линии и без возење. Централниот спој во задниот дел помага да се промовира обликот и да се подигне дериер . Го израмнува стомакот, истовремено спречувајќи го горниот дел од мафините.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата