Хартија Гостин Салфетки, 7. 4. Во, Жешка Розова, 20ct

Хартија Гостин Салфетки, 7. 4. Во, Жешка Розова, 20ct

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Чувајте ги работите санитарни (и стилски!) на вашиот следен настан со Овие Топла Розова Хартија Гостин Салфетки. Одлично за одржување на чисти раце на сите додека јадат, овие топло розови материјали за забави ќе направат одличен додаток на роденденската забава на вашата девојка или слатка шеснаесет забава. Наредете ги овие хартиени салфетки од 2 слоја околу масата за ручек за да внесете топла розова боја во поставката на вашата маса. Или, оставете куп од нив во бањата за гостите да ги користат како крпи за раце за еднократна употреба за да ги избришат рацете суви. Бидете сигурни да ги спарите овие хартиени салфетки со остатокот од нашите жешки розови материјали за забави за да го направите планирањето на вашето женско дружење што е можно полесно! Топла Розова Хартија Гостин Салфетки, 20ct : 20 Топла Розова Хартија Гостин Салфетки. Хартиени Крпи за Раце измерете 7,75 "х 4,5". Одлично како салфетки за вечера или крпи за раце за еднократна употреба. Стилски за слатка забава од 16 или моминска вечер. Координира со други топла розова партија материјали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата