Собрани чорапи со новородено момче, пакувања

Собрани чорапи со новородено момче, пакувања

Това е достапна
DEN 159.84
Количината на стоката:

Вашите мали стапала ќе изгледаат симпатично во овие супер меки комплети со чорапи од 6 парчиња, кој вклучува 2 цврсти чорапи и 4 чорапи со дизајни за ткаење Intarsia. На Рене Рофе Бебе им се верува мајки и семејства повеќе од 20 години за да обезбеди иновативни и квалитетни производи во симпатични стилови со безжична вредност. Може да сметате на Рене Рофе за да ја обезбеди облеката на вашето бебе и need е потребна за првите години и пошироко. 6 пакувања разновидни чорапи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата