Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Стандардниот центар на катедралата Mullion, отворени ролетни за лавра, вклучува и совпаѓање на инсталационите шила, - Клеј

Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Стандардниот центар на катедралата Mullion, отворени ролетни за лавра, вклучува

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со стандардни стандардни розови на градителот. Совршено за секој стил на дома од класичен до современ, нашите ролетни за трговски стил ги даваат изгледот и чистите линии за да одговараат на буквално секој дом. Нашите винилни ролетни додаваат слој на рафинирање и интерес, додека нудат минимално одржување и одржување, како оној на ролетни од дрво. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Тие се релативно лесни и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Ограничена гаранција за живот. Вклучен е хардвер за инсталација во боја. Инстали за неколку минути. Бојата се обликува во целиот бленда, што значи дека нема одржување. Деталите за јасен дрвокрадци обезбедуваат изглед на автентични ролетни од дрво. Должините и ширините се номинални +/- 1/2 ". Популарни бои за цел живот на убавина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата