Крвава Марија Појадок На Шампионите Женска Мода Опуштена Маица Мета Јаглен Сива Х-Голема

Крвава Марија Појадок На Шампионите Женска Мода Опуштена Маица Мета Јаглен Сива Х-Голема

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Напојувајте за бранч кога го носите овој врв. Ќе бидете удобни и подготвени да се наполните со вафли и крвави. Плус, веќе сте во совршен врв за дремење откако ќе го наречете откажување.Нашата приказна се враќа во коренот на секојдневното носење со фокус на вклопување и посветеност на квалитетот. Стил без напор со овој супер удобен врв. Дизајниран и печатен во САД. СТИЛ : задолжително удобно и ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ, СУПЕР МЕКА мешавина од памук/полиестер со МАИЧКА ЗА ВРАТОТ на ЕКИПАЖОТ, КРАТКИ РАКАВИ. ГОЛЕМИНА и ВКЛОПУВАЊЕ : АКО сте помеѓу големини, ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Моделот е 5 '7" и носи мала големина. [ЗАБЕЛЕШКА : ГЕНЕРИЧКАТА табела со големина на АМАЗОН погоре се разликува од оваа ставка.] ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ВО ГАЛЕРИЈАТА СО СЛИКИ. ПРИКАЗНА : Во Резервоарот За Нишки, веруваме дека паметното е УБАВО. Најдете ЈА ВАШАТА ПРИКАЗНА овде и споделете ја со СВЕТОТ. - "Приказни што можете да ги носите.". ДИЗАЈН : дишење пред печатени графички. УПАТСТВА ЗА НЕГА : машинско перење ладно внатре-надвор. Падне сува ниска внатре-надвор. Не избелувајте. Дизајниран и печатен во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата