Женски фустан Кетрин Макси

Женски фустан Кетрин Макси

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Ondенскиот фустан на белата марка Кетрин Макси е совршен за летните месеци. Оваа прекрасна макси има женско деколте на чипка и ласкава половината на империја. Со долго течно здолниште и удобна ткаенина никогаш нема да сакате да го соблечете овој разноврсен фустан. Ondенскиот фустан на белата марка Кетрин Макси може лесно да се стилизира за датум за вечера или да се чува супер секојдневно за еден ден на плажа. Бела марка женски фустан Катеринамакси. 95% рајон/5% спандекс. Без ракави. Лажички врат. Детали за капчиња. Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата