Закачалки за централна младина трајни пластични закачалки со метални куки за вртење, пакет

Закачалки за централна младина трајни пластични закачалки со метални куки за вртење, пакет

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Со тенок дизајн и вртливата кука тие можат да ве одржат организирани, правејќи ја да ја пронајдете совршената облека ветре. Висококвалитетен финиш - Хром вртливата кука и мазните рабови ставаат крај на материјалот за кивање, брчки и длабоки вдлабнатини на повеќе деликатни ткаенини . Користете ги за да помогнете во елиминирање на нередот и најголемиот дел од секој плакар во вашиот дом од спалната соба до плакарот за палто во ходникот. Тие се големи за да сместат облека за момчиња и девојчиња. Нашите деца врвни закачалки се совршено дизајнирани за безбедно да ги држат кошулите и врвовите на вашето дете, од маици и блузи до нивниот омилен мал костум или фустан. Направени од рециклиран материјал, ова се еко-пријателска опција и затоа што тие се изградени за да траат, тие можат да се користат повторно за наредните години. Нашите тешки рециклирани пластични закачалки се отпорни на пауза и издржливи, способни да ги ракуваат вашите тешки панталони и влажна облека со леснотија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата