Уникатни поволни цени сатен перница со патент, крал, злато

Уникатни поволни цени сатен перница со патент, крал, злато

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Please make sure the pillowcases fit your pillow size before purchasing and allow for a slight color difference due to monitor resolution variations and studio light brightness.Country of origin : Imported Fabric content : 100% Satin Unique Bargains 6 Pack Satin Pillowcase with Zipper, King, Gold Свилен сатен ткаенина. 300 броење на нишки. Скриено затворање на патент. Цврста боја. Вклучува само 6 парчиња перници. Перница не е вклучена. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% сатен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата