Без граници со кратки ракави на јуниори со четкана маица V-врат, 2-пакет

Без граници со кратки ракави на јуниори со четкана маица V-врат, 2-пакет

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Прегрнете го мекото чувство и обична вибрација без четкање со врата од вратот. Сигурно да станете одење во вашата колекција и совршено за секојдневните активности. Најдобриот дел - добивате два! Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, четкана ткаенина; цврсти тонови. Маички со четкички со врат за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата