Ournourneуни колекција женски едите едитем сандали со ниски блок потпетици

Ournourneуни колекција женски едите едитем сандали со ниски блок потпетици

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Едноставна, но слатка, колекцијата Edythe By Journee. Оваа привлечна пета има ох-толку меки вегански кожни нагоре и подножје за подножјето за совршено вклопување. Детал за јазол на вампир и шик лента за тока го завршуваат дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата