Приказна За Играчките Маици За Слатки Момчиња Удобност Приказна За Играчки Со Тркалезен Врат Маица Божиќен Подарок

Приказна За Играчките Маици За Слатки Момчиња Удобност Приказна За Играчки Со Тркалезен Врат Маица Божиќен Подарок

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

€ Стил Дизајн Q Ресетирање аниме карактер дизајн. Ние се однесуваат и истражување цртан филм ликови. Комбинирајте ги ликовите со облека. Questares дека со Висок квалитет, аниме маица. Погоден за играње улоги, облекување, сценски перформанси, фотографија, лето, секојдневен живот, слободно време итн. Производот е шарен, чист и избледен ќе ве натера да се истакнете и да привлечете повеќе комплименти. ●Материјал●полиестер. Ткаенината за брзо сушење е мека и еластична, супер удобна и дише, што ја прави поудобна и пријатна за кожата. Носете го и ќе се издвоите од толпата. ●Големина}детална табела со големини ќе биде прикажана на сликата. Рачно мерење, ве молиме разберете ја грешката од 1-3 см. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. 3Д шема, кул и мода. Прилагодете се на секојдневно носење, забава, спорт итн. Материјал : Полиестер.Уреден, против брчки, дише, супер мек, удобен.Машина За Перење, Подобро Со Ладна Вода, Ве Молиме Не Пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата