Црна Бетон Пукнатина Прозорец Внатрешни Завеса Валанс Врата Завеса За Кујна Дневна Соба Спална Соба Декорација Завеси

Црна Бетон Пукнатина Прозорец Внатрешни Завеса Валанс Врата Завеса За Кујна Дневна Соба Спална Соба Декорација Завеси

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Опции со повеќе димензии : W52 € H63, W52 € H84, W52 ° H95, W60 € H65in, (големина на две споени парчиња). Напредната технологија за печатење овозможува ткаенината да има висока постојаност на бојата. Не е лесно да се избледат и одржуваат светли бои за време на долготрајна употреба и перење. Совршено совпаѓање на боите, убави и живописни обрасци и јасно и реално печатење го прават секој простор идеално место за уживање во прекрасно време. Задниот дел на ткаенината прифаќа дизајн на бранови со висока густина, кој има добра отпорност на брчки и дишење. Нема хемиски слој, поздрав и побезбеден за луѓето, особено за доенчињата и децата. Мултифункционален : овие украсни завеси можат да филтрираат малку светлина и да ја заштитат приватноста. За оние кои се плашат од темнината, тоа е најдобриот избор. 1000+различни модели можат да одговараат на сите внатрешни и надворешни сцени. Совршен за спални соби, дневни соби, ресторани, студентски домови, дневни центри, кујни, бањи, тераси на отворено, простории за игри, ѕидови и секој простор што го сакате. Ова е исто така еден од најдобрите подароци за семејството, пријателите, роднините или самиот себе. Упатства за одржување : тоа нема да ви предизвика непотребни проблеми. Овие шарени завеси може да се мијат во машина или рачно да се мијат во ладна вода, да се закачат и сушат без да се грижите за избледување. Пеглање со ниска температура, не избелувајте или сушете. Што ќе добиете : комплетот вклучува комплет завеси (поделени на два панели) со 6 громови на горниот дел од секој панел. Се препорачува да се користи прачка не поголема од 1,6 инчи за максимално движење. Тоа нема да ви предизвика непотребни проблеми. Овие шарени завеси може да се мијат во машина или рачно да се мијат во ладна вода, да се закачат и сушат без да се грижите за избледување. Пеглање со ниска температура, не избелувајте или сушете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата