Полска игра во боја на Дуо Дуо Дуо лак за нокти, Вандербилт, 0. Фл Оз

Полска игра во боја на Дуо Дуо Дуо лак за нокти, Вандербилт, 0. Фл Оз

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Секоја боја на игра во игра во клубот, ноил лак е стручно дизајниран за да одговара на шлемот на вашето училиште и основните бои. Покажете некој училишен дух на денот на играта и облечете ги вашите бои на тимот на Вандербилт со гордост! Бидете крајниот обожавател и соберете ги омилените тимови или спарете се со спортски стапчиња. Полски клуб во боја, дуо пакет лак лак : професионален квалитет. Ултра-пигментиран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата