Jordордаш Среден пораст Jeanан Бермуда краток, брои, пакет

Jordордаш Среден пораст Jeanан Бермуда краток, брои, пакет

Това е достапна
DEN 239.68
Количината на стоката:

Денимските шорцеви на Jordордаче се кул и мора да имаат главен дел за да ги вклучат во секоја гардероба за девојчиња при започнување со пролет. Направено во тексас за истегнување за удобност и стилски доволно за да се спари добро со кој било врв. Конструирано во тексас миење со традиционално шиење и трим. Може да се премине совршено од игралиштето во забавата го прави ова совршено за секоја пригода и целодневно носење! Рециклиран полиестер. Функционално копче. Јамки на појас. Џебови од страна и назад. Врзана боја миење тексас. Мало потресено полите. 74% памук, 24% полиестер, 2% спандекс. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата