Ournourneyе женски женски луна широка ширина на ширина на средно стилото зашилени пумпи за пети

Ournourneyе женски женски луна широка ширина на ширина на средно стилото зашилени пумпи за пети

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието. Луна потпетиците на колекцијата на ournournee во широка ширина имаат поставена влошка и мека конструкција на веганска кожа. Овој муле за лизгање е завршена со пети со зашилен пети за без напор стилски изглед. Нашите стилови на пумпата во колекцијата Journee ви овозможуваат да преминете од одлична ноќ надвор со девојчињата да се одморат на крајот на вечерта. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата