Уникатни поговори за женски велур велур со долги ракави џебови мото јакна

Уникатни поговори за женски велур велур со долги ракави џебови мото јакна

Това е достапна
DEN 593.44
Количината на стоката:

Критично парче оваа сезона, јакна за камионџии ќе му даде на секое изгледот ажурирање на трендот. Се одликува со копчиња за Snap и џебови за размавта, и е исечено за да понуди опуштено вклопување. Пар со паметни панталони и врвен облик за шик стил на вонредна должност. Класичната јакна за камионџии добива пријатно ажурирање во оваа мека фабрика за факс-суеде. Рустикална јакна со факс-суде, изградена за издржливост во класичен дизајн на работната облека. Повод : шопинг, собир за викенд, кафуле. Табелата со големина на телото покажува големина на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 36 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи табела со големина на x-small.body (во инчи) Големина - Подготвување на градите - Girth Girth - Ширина на рамото - 33 - 25 14 3/4s - 35 - 27 15 1/4m 37 - 29 15 3/4 L - 40 - 32 16 3/8xl - 43 - 35 17 повеќе стилови, Повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски велур велур со долги ракави џебови мото -јакна 95% полиестер 5% спандекс. Увезени. Долги ракави со затворање на предвремени. Внатре надвор, топло железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата