Единствени договори за кратки ракави за кратки ракави на женски паф

Единствени договори за кратки ракави за кратки ракави на женски паф

Това е достапна
DEN 358.08
Количината на стоката:

Овој фустан од кошула е исечен од истегнување на тексас и треба да се носи за секој забавен ден на вашата агенда. Овој сладок фустан од А-линија има тексас конструкција што ги обликува ракавите на ракави и гроздобер. Збир на шевовите на принцезата ја рамкаат целата плоча за копчиња што се протега од каросеријата до мини полите. Спарете ја оваа cutie со вашите fave plimsolls за најчестиот обичен стил! Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8,5 ", Градите : 32 1/3 инчи, половината : 23 3/5 инчи, колк : 35 2/5 инчи, тежина : 101,4 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - - Grath на градите Girth girth ширина на рамото вкупна должина - - 34 5/8 28 3/4- - 13 1/4 - -34 S 36 5/8 30 3/4 13 3/4 - 34 5/8m - 38 5/8- 32 5/8 14 1/4 - 35 1/4 L - - 41 3/4 35 7/8 15 35 7/8xl 44 7/8 39 - 15 5/8 - 36 3/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за кратки ракави за кратки ракави на женски паф. Јака од трева. Кратки ракави со мафини. Копчето предно. Мини должина. А-линија полите. Увезени. Машинско миење ладно со слични бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата