Графичка маица со кратки ракави од Хајнц Момци, големини 4-18

Графичка маица со кратки ракави од Хајнц Момци, големини 4-18

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

ДИЛ СО ИТ! Неговиот стил добива забавно ажурирање со оваа смешна маица со кратки ракави на Хајнц, во која има прекрасна графика на марината која носи очила за сонце. Додадете свои очила за сонце и удобни фармерки за ултра-кул облека. Екипаж. Кратки ракави. Графички печати од Хајнц Мариз однапред. © Компанијата Крафт Хајнц, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графички маици од Хајнц за момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата