Машка машка маица без ознака

Машка машка маица без ознака

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Нашата кул плетена маица со дрес на dri® има брза ткаенина, испреплетена ткаенина што ја намалува влагата, одржувајќи се ладни. Одлична заштита од штетни УВ зраци.Унити по пакување : 1 Содржина на ткаенина : 100% полиестерска земја на потекло : Увезен пакет Тежина : 1,0 Hanes Mens Cool DRI без машка маица 4820 (5 пакет).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата