Печатени дуксери На двојката Мода Неговиот И Нејзиниот Дуксер Спортска Облека Машка Женска Облека За Деца На Двојка Облека

Печатени дуксери На двојката Мода Неговиот И Нејзиниот Дуксер Спортска Облека Машка Женска Облека За Деца На Двојка Облека

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. 2. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики. 3. Ве молиме дозволете 1-3СМ се разликува поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето!!. Големина на деца : 100см-170см. . Големина на возрасни : ХХС-8ХЛ. Содржина на пакетот : 1 Компјутер Х Дуксер. . Материјал : полиестер и памук. Пријатна памучна мешавина .Мека и удобна, дише и флексибилна. . Карактеристика : 3д реална печатена качулка, напредна технологија за дигитално печатење со мастило за животна средина. Без избледување, пукање, лупење или лупење. Долг Ракав, преден џеб од кенгур, хауба за влечење. . 3д боја-сублимација, технологија која ни овозможува да ги произведеме овие лудо живописни, без воопшто да исчезнат, пукаат, лупат или лупат . Моден дизајн, стилски и удобен за носење, одличен за сите видови вежбање, вежбање или само релаксирање и така натаму. . Уникатно дизајниран, носењето на овој џемпер ќе ве направи најкул во толпата. Применливо за забава, клуб, плажа, училиште, канцеларија, одмор, облека за одмор и други разноврсни стилови. Тоа е одличен подарок за деца, семејство и пријатели. Миење раце или миење маханди или перење во машина. Машка/женска/Детска хауба со врвка со долги ракави со џеб од кенгур. Секојдневен и удобен, погоден за дома, на отворено, патување, одмор, како подарок за одмор за семејството.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата