Педорт Боксер Гаќички За Женски Женски Беспрекорно Врзани Истегнувачки Бикини Кратка Долна Облека Зелена, Една Големина

Педорт Боксер Гаќички За Женски Женски Беспрекорно Врзани Истегнувачки Бикини Кратка Долна Облека Зелена, Една Големина

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Женски Гаќи Со Долна Облека Со Низок Струк Со Цврста Боја Памучни Меѓуножја. Материјал : мрежа. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 20гр. големина На Пакетот : 25х20х0, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : Половината Со Една Големина : 58-80см/22,83-31,50" Тежина : 70-120кг Повлечете го затворањето. Умерено покривање напред и назад со понизок струк и високо исечени нозе за да ја надополнат денешната мода. Рашири ткаенина се движи без напор во секоја насока. Лесната ткаенина ја отстранува влагата од вашата кожа за да ве одржува ладни и суви цел ден. Фрлете ја женската долна облека во машината за перење на денот на перењето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата