Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран притисок и проверен за да се обезбеди соодветно работење и вклопување. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува само хардвер и загради R&R Caliper.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата