Колекцијата Ступел Домашен Декор Жолто Обоена Ботаничка Сочна Блум Сликарство XL Испружена Платно Ѕид Уметност, 1. 30

Колекцијата Ступел Домашен Декор Жолто Обоена Ботаничка Сочна Блум Сликарство XL Испружена Платно Ѕид Уметност, 1. 30

Това е достапна
DEN 255.52
Количината на стоката:

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 30 х 1,5 х 30 Инчисур истегнато платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи.Подготвен За Закачување - Не Е Потребна Инсталација или Хардвердизајн Од Уметникот Линдзи Бенсон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата