Инвазија Дел Коридо 2014

Инвазија Дел Коридо 2014

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Инвазија Дел Коридо 2014 Ова е седми том во серијата што составува снимки од уметници кои учествуваа на годишниот концертен настан во Лос Анџелес. Причината Зошто Ла Инвазија дел Коридо е толку популарна е затоа што има тенденција да се фокусира на помладите уметници во алтернативната сцена на коридо кои воспоставија големи присуства на социјалните медиуми и Јутјуб, но кои се уште не се пробиле до мејнстримот. Овогодинешниот сет е меѓу најсилните досега, со мелодии според Калибар 50, Реми Валензуела, Лос Родригез Де Синалоа, Групо 360, Пројекто Х, Хавиер Росас И Енигма Норте Рио, Само за да именуваме неколку. Дури и ако некој има синглови од страна на повеќето од овие дела, имаат сите заедно во едно место е бонус, особено за буџетот цена. Том Јурек ,vи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата