Супер Мека Антистатичка Руно Квадратна Перница 18 x18

Супер Мека Антистатичка Руно Квадратна Перница 18 x18

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Овие супер меки антистатички и анти-пилинг руно декоративни spquare перници (само школки) се изработени од висококвалитетни конци и материјали погодни за кожата. Додавањето допир на удобност и елеганција во вашиот кревет или софа е едноставно со овие перници за фрлање руно кои секогаш носат дополнителна удобност и ја осветлуваат секоја просторија во вашиот дом. Страничното скриено затворање на патентот го олеснува отстранувањето на капакот од влошката за перница за лесна нега. Големината е и достапна во 10 бои. Изработени од сјаен и мек материјал од руно, декоративните перници (само капаци) ви даваат најголема удобност со антистатички и анти-пилонски карактеристики. Со странични скриени затворачи, овие капаци лесно се отстрануваат од влошката за перница за чистење. Големина 18 "х 18". 2 компјутер во пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата