торба за Прашка лулшоу Мултифункционална Торба За Градите Торба За Гласник Модна Секојдневна Торба За Гласници За Рамо Церада Мал Ранец

торба за Прашка лулшоу Мултифункционална Торба За Градите Торба За Гласник Модна Секојдневна Торба За Гласници За Рамо Церада

Това е достапна
DEN 367.84
Количината на стоката:

Ergономски околу торба за рамо запознајте ги луѓето од различни навики, преносни лесни и брзи надвор од "тип". Врвот на ремените за рамо може да се отстраниодвојливи ремени на горното место е дизајниран, зголемувајќи го хардверот и цврст. Производот вклучува : . Три големи џеб торба на страна пред главната торба во внатрешноста на капацитетот на торбата. Надворешно повеќеслојно складирање телесна масаразумно, практично и ја задоволува побарувачката за секојдневна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата