EliteBook G Лаптоп Ракав, Кожа Лаптоп Случај ЗА HP EliteBook G4wh Со Додатоци Торба Рачка

EliteBook G Лаптоп Ракав, Кожа Лаптоп Случај ЗА HP EliteBook G4wh Со Додатоци Торба Рачка

Това е достапна
DEN 559.84
Количината на стоката:

€®Висококвалитетен Кожен Материјал●Голема HP Elite Book 745 G4 ракавите За лаптоп се направени од врвната надворешност на синтетичка кожа, внатрешниот мек микрофибер штити и не го гребе самиот лаптоп. Посветени на изградба на светски бренд за куќишта за електронски уреди. Случајот е тенок, лесен, кој е многу издржлив, не е лесно скршен. Издржлива надворешна кожа отпорна на остри работи го повредува случајот и е водоотпорен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата