Без граници на потсмев на вратот на вратот на јуниорите со долги ракави

Без граници на потсмев на вратот на вратот на јуниорите со долги ракави

Това е достапна
DEN 345.28
Количината на стоката:

За fallуби се во основите одново. Не се потсмева на вратот на вратот на границите не е дека елегантниот и мекото суштинско значење што сигурно ќе стане суперхерој на вашата гардероба. Слоител или соло, овој вклопен врв ја започнува секоја облека во прекрасен начин. Изработено со допир на стрии за врвно вклопување, ова е врвот што ќе го достигнете повторно и повторно. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 3 x 2 текстура со ребра; Истегнете ткаенина за удобно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата