Womenенски целосна должина ткаени панталони со џогирање со џебови

Womenенски целосна должина ткаени панталони со џогирање со џебови

Това е достапна
DEN 687.84
Количината на стоката:

Комбинирајте висок квалитет и удобност со овие ткаени пантолони со џогирање со џебови и еластици. Овие работи на дното имаат ажуриран материјал за лесен чувство и брз изглед. Тие дишат и се потсмеваат за премија за удобност на патеката или патеката. Истегнување ткаени ткаенини нуди лесна удобност што ви помага да се движите слободно. Заедно со еластиката манжетирана околу глуждовите и лентата за половината за да ви одговараат совршено. Ткаен џогер со целосна должина; 2 џебови; Тенок модерна и функционална еластична еластична варијант со висок квалитет со висококвалитетна, лесна ткаени ткаенина ве одржува кул и брзо се суши; Совршено да се сложат или да се носат самостојно за салата, јога или секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата