Обновен Ryobi 2. Засилувач за обработка на дрво за засилувач, виден BS904G

Обновен Ryobi 2. Засилувач за обработка на дрво за засилувач, виден BS904G

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

Saw Ryobi ZRBS904 G 2,5 засилувач 9 in. Табелата со прецизно лепење на алуминиум се навалува од 0-45 степени. Вклучува пила, мерач на митра и сечило 1/4-инчен x 6t. Систем за затегнување брзо поставување. На опсегот се карактеризираат со горните и долните водичи на сечилото за подобрена точност и прецизна табела со алуминиумска табела што може да се навали од 0 - 45 степени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата