Фурхавен кревет за домашни миленици

Фурхавен кревет за домашни миленици

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Едноставно отпакувајте и извадете ги пополнетите облоги, а потоа машината измијте го капакот. Со огромни рабови на перници за зајакнување и луксузно мека ткаенина од вртоглаво-фур, вашиот омилен фудбал ќе се зафати за слатки соништа. Бои : какао прашина. великодушно полнети со 100% рециклирано меки пополнување . Изберете го омилениот „вкус“ на вашето домашно милениче од следниве бои што се мешаат со кој било домашен декор : какао прашина, свежа боровинка или замрзнување на сребро. Поставата за миленичиња за миленичиња е исто така патент за удобни полнења по потреба. Упатства за грижа : Покрие- Отстранете го исполнетиот лагер и затворен покритие затворено. Достапно во три големини : 20 ”, 30” и 40 ”дијаметри. Воздух суво целосно пред употреба. Направено од Furhaven Pet Products Inc.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата