Батик монограм Флеј Фрли, сино

Батик монограм Флеј Фрли, сино

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. ИДГ Батик Монограм Флеј Фрли, Сина : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во нијанси на сина боја за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено A. Достапни големини : 30 "x40", 50 "x60", 60 "x80". Машинско миење и суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата